Na tej strani so objavljene razvrstitve vseh rezultatov tekmovalcev PLZS po točkah od ustanovitve zveze leta 2015 dalje. Za uvrstitev na lestvico mora biti rezultat dosežen na tekmah PLZS, IPF, EPF ali na tekmah drugih nacionalnih zvez, ki so članice IPF in je bila na njih uporabljena oprema po standardih IPF. Vsak tekmovalec je na vsako lestvico lahko uvrščen le enkrat. Razvrstitve so zgolj informativne narave.

Rezultati so razvrščeni glede na t.i. IPF, ki si jih lahko izračunate sami z uporabo kalkulatorja ali mobilne aplikacije.

Razvrstitev vseh rezultatov po IPF točkah:

Razvrstitev vseh dvigov v posameznih disciplinah po IPF točkah:

Razvrstitev rezultatov v kadetskih in mladinskih kategorijah po IPF točkah:

Razvrstitev rezultatov po kategorijah:

Razvrstitev vseh rezultatov po letih (do vključno 2018 po Wilks točkah, od vključno 2019 po IPF točkah):

Razvrstitev tekmovalcev glede na napredek skupnega seštevka od prve do najboljše tekme:

NAJBOLJŠIH 10 REZULTATOV VSEH ČASOV – KLASIČNI POWERLIFTING MOŠKI
Mesto Ime Kategorija Teža Kraj Datum Točke
1. RUS, Jure O -83 kg 752,5 kg Minsk, BLR 23. 6. 2017 774,93
2. LESKOVAR, Vid J -93 kg 750,5 kg Cirkovce, SLO 30. 3. 2019 722,81
3. ŠKARABOT, Jakob O -83 kg 687,5 kg Calgary, CAN 15. 6. 2018 707,51
4. MUR, Urban O -74 kg 635,0 kg Calgary, CAN 15. 6. 2018 690,78
5. SEŠEL, Domen O -105 kg 740,0 kg Cirkovce, SLO 30. 3. 2019 656,39
6. ZUPANČIČ, Andraž J -93 kg 682,5 kg Domžale, SLO 17. 3. 2018 648,94
7. KRŽIŠNIK, Jaka O -105 kg 725,0 kg Domžale, SLO 17. 3. 2018 639,07
8. JELŠNIK, Luka O -93 kg 680,0 kg Thisted, DEN 18. 3. 2017 638,18
9. HREN, Matic O -105 kg 712,5 kg Kaunas, LIT 1. 12. 2018 625,69
10. DRENOVEC, Tim J -105 kg 707,5 kg Cirkovce, SLO 30. 3. 2019 624,28
NAJBOLJŠIH 10 REZULTATOV VSEH ČASOV – KLASIČNI POWERLIFTING ŽENSKE
Mesto Ime Kategorija Teža Kraj Datum Točke
1. ŽELEZNIK, Nuša J -84 kg 455,0 kg Cirkovce, SLO 19. 10. 2019 724,86
2. BABIČ, Katja O -52 kg 363,5 kg Domžale, SLO 21. 10. 2017 695,74
3. KUNSTELJ, Anja O -63 kg 347,5 kg Ljubljana, SLO 27. 5. 2017 617,34
4. PEČJAK, Rebeka J -72 kg 370,0 kg Cirkovce, SLO 19. 10. 2019 610,02
5. KNIFIC, Nika O -57 kg 292,5 kg Domžale, SLO 17. 3. 2018 531,26
6. ŠTUHEC, Ana J -84 kg 330,0 kg Polzela, SLO 20. 10. 2018 519,84
7. FLORJANČIČ, Manca SJ -63 kg 297,5 kg Domžale, SLO 21. 10. 2017 512,90
8. RUTAR, Anja J -72 kg 297,5 kg Cirkovce, SLO 30. 3. 2019 494,81
9. RIBARIČ, Neža J -63 kg 282,5 kg Ljubljana, SLO 27. 5. 2018 491,08
10. CVETKO, Darija O -57 kg 267,5 kg Polzela, SLO 20. 10. 2018 489,72
NAJBOLJŠIH 10 REZULTATOV VSEH ČASOV – KLASIČNI POTISK S PRSI MOŠKI
Mesto Ime Kategorija Teža Kraj Datum Točke
1. DEL BIANCHI, Niko J -120 kg 241,0 kg Cirkovce, SLO 19. 10. 2019 784,26
2. PINTAR, Stanko O -66 kg 145,0 kg Cirkovce, SLO 30. 3. 2019 757,44
3. JELŠNIK, Luka O -105 kg 200,0 kg Cirkovce, SLO 30. 3. 2019 704,72
4. MUR, Urban O -74 kg 155,0 kg Calgary, CAN 15. 6. 2018 687,13
5. RUS, Jure O -83 kg 165,0 kg Minsk, BLR 23. 6. 2017 676,07
6. ŠOBER, Matej O -83 kg 157,5 kg Domžale, SLO 17. 3. 2018 642,86
7. VUK, Gregor O -74 kg 142,5 kg Grosuplje, SLO 19. 12. 2015 637,41
8. SUZIĆ, Branko M2 -105 kg 180,0 kg Cirkovce, SLO 19. 10. 2019 635,72
10. GRIČAR, Gregor O -93 kg 160 kg kg Grosuplje, SLO 19. 12. 2015 623,09
NAJBOLJŠIH 10 REZULTATOV VSEH ČASOV – KLASIČNI POTISK S PRSI ŽENSKE
Mesto Ime Kategorija Teža Kraj Datum Točke
1. KUNSTELJ, Anja O -63 kg 97,5 kg Cirkovce, SLO 30. 3. 2019 774,40
2. ŽELEZNIK, Nuša J -84 kg 90,0 kg Cirkovce, SLO 19. 10. 2019 667,46
3. BABIČ, Katja O -57 kg 77,50 kg Cirkovce, SLO 30. 3. 2019 655,15
4. KNIFIC, Nika O -57 kg 67,5 kg Domžale, SLO 17. 3. 2018 579,55
5. PEČJAK, Rebeka J -72 kg 70,0 kg Cirkovce, SLO 19. 10. 2019 550,32
6. CVETKO, Darija O -57 kg 55,0 kg Polzela, SLO 20. 10. 2018 489,23
7. FLORJANČIČ, Manca J -63 kg 57,5 kg Domžale, SLO 21. 10. 2017 482,76
8. ŠTUHEC, Ana J -84 kg 62,5 kg Polzela, SLO 20. 10. 2018 481,64
9. POLC, Ines SJ -57 kg 52,5 kg Cirkovce, SLO 19. 10. 2019 463,92
10. APAT, Maja J -63 kg 52,5 kg Cirkovce, SLO 19. 10. 2019 448,90